Про компанию

З 1990 року ми лідируємо на ринку сучасних і ефективних хіміко-фармацевтичних і біологічних ветеринарних лікарських засобів, а також предметів зоотехнії та штучного осіменіння тварин.

Виробництво

В систему управління виробництвом ТОВ “Укрветпромпостач” входять підрозділи, спеціалісти яких забезпечують планування виробництва, матеріально-технічне забезпечення, контроль якості продукції на всіх стадіях виробничого процесу. На підприємстві діє система вхідного, поопераціного та кінцевого контролю продукції. Також наявні чисті кімнати, які являються показником технології виробництва і забезпечення якості.

Чисті кімнати — приміщення, в якому контролюється рахункова концентрація аерозольних часток, і яке побудоване і використовується так, щоб звести до мінімуму надходження, генерацію і накопичення часток всередині приміщення, і в якому, при необхідності, контролюються інші параметри, наприклад, температура, вологість і тиск.

Наші послуги

Більше 20 років на ринку

Товариство з обмеженою відповідальністю “Укрветпромпостач” відоме на ринку ветеринарних препаратів більше двадцяти років.

Надійний партнер

За цей час ми зарекомендували себе як надійний партнер, дистрибютор та виробник ветеринарних препаратів найвищої якості.

Стабільна установа

На сьогодні ТОВ “Укрветпромпостач” є одним з найбільш стабільних виробничо-комерційних установ в сфері постачання повного асортименту сучасних ветеринарних препаратів для діагностики, профілактики, терапії захворювань тварин, а також хірургічних інструментів, предметів зоотехнії та штучного запліднення.

Останні новини